Після тривалої підготовчої роботи, у якій був задіяний весь колектив нашого підприємства ТОВ «Фрізленд» ТМ «Svand`y», на підприємстві було розроблено та впроваджено систему управління якістю відповідно до вимог міжнародного стандарту ІSO 9001 та систему управління безпечністю харчових продуктів на основі міжнародного стандарту ISO 22000 та систему HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Point), що підтверджено сертифікатом, виданим Органом сертификації “РосУкрСерт” за результатами проведеного експертами аудиту.

Обов’язкове введення НАССР в Україні прийшло в дію, відповідно до Закону України «Про затвердження Вимог щодо розробки, впровадження та застосування постійно діючих процедур, заснованих на принципах Системи управління безпекою харчових продуктів (НАССР)». Застосування HACCP в харчовій промисловості забезпечує максимальні гарантії безпеки продукту.

Це велика подія, тому що ТОВ «Фрізленд» ТМ «Svand`y» впровадивши цю систему піклується про безпечність та якість продукції власного виробництва.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

×